Ov banner03 200601

Träningstider 2021/22

F16 (Födda 2005-2006)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
19:30 21:00
Norrehedshallen

Onsdagar
19:10 22:00
Idrottens Hus A

Torsdagar 20:00
21:30
Idrottens Hus A

P16 (Födda 2005-2006)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
16:30 18:00
Helsingborg Arena C

Tisdagar
19:30 21:00
Norrehedshallen

Onsdagar 17:50
19:10
Helsingborg Arena C

Fredagar 18:00 19:30 Helsingborg Arena C

F14 (Födda 2007)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
18:30 20:00
Filbornahallen

Onsdagar
19:30 21:00
Filbornahallen

Torsdagar 18:00
19:30
Hittarpshallen

P14 (Födda 2007)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Tisdagar
16:30 18:00
Västergårdshallen

Onsdagar
19:00 20:30
Hittarpshallen

Fredagar 16:30
18:00
Västergårdshallen

F13 (Födda 2008)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
17:00 18:30
Filbornahallen

Torsdagar
20:00 21:30
Filbornahallen

Fredagar 16:30
17:45
Filbornahallen

P13 (Födda 2008)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Tisdagar
19:30 21:00
Filbornahallen

Onsdagar
16:00 17:50
Helsingborg Arena C

Fredagar 17:45
19:00
Filbornahallen

F12 (Födda 2009)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
16:30 18:00
Helsingborg Arena B

Tisdagar
18:00 19:30
Filbornahallen

Torsdagar 18:50
20:00
Filbornahallen

P12 (Födda 2009)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
18:00 19:30
Teknikhallen B

Onsdagar
18:00 19:30
Filbornahallen

Torsdagar 17:40
18:50
Filbornahallen

F11 (Födda 2010)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Tisdagar
17:00 18:00
Filbornahallen

Torsdagar
16:30 17:40
Filbornahallen

P11 (Födda 2010)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Onsdagar
16:30 18:00
Filbornahallen

Fredagar
16:30 17:30
Mariahallen

F10 (Födda 2011)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
18:00 19:30
Teknikhallen C

Onsdagar
18:00 19:30
Teknikhallen C

P10 (Födda 2011)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Tisdagar
16:30 18:00
Teknikhallen A

Torsdagar
18:00 19:30
Teknikhallen C

F9 (Födda 2012)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
16:30 18:00
Teknikhallen C

Onsdagar
16:30 18:00
Teknikhallen C

P9 (Födda 2012)

Veckodag Från
Till
Plats
Anmärkning
Måndagar
17:00 18:00
Teknikhallen A

Onsdagar
17:00 18:00
Teknikhallen A

Handbollsskolan Eskilsminne (Födda 2013-14)

Veckodag Från Till Plats Anmärkning
Fredagar 16:30 18:00 Harlyckans Idrottshall

Handbollsskolan Filborna (Födda 2013-14)

Veckodag Från Till Plats Anmärkning
Lördagar 10:00 11:30 Filbornahallen

Handbollsskolan Hittarp (Födda 2013-14)

Veckodag Från Till Plats Anmärkning
Torsdagar 17:00 18:00 Hittarpshallen
Födda 2014
Torsdagar 18:00 19:00 Hittarpshallen Födda 2013

Handbollsskolan Mariastaden (Födda 2013-14)

Veckodag Från Till Plats Anmärkning
Torsdagar 17:00 18:00 Mariahallen

Handbollsskolan Ödåkra (Födda 2013-14)

Veckodag Från Till Plats Anmärkning
Tisdagar 18:15 19:30 Toftahallen

Bollförskolan Mariastaden (Födda 2015-18)

Veckodag Från Till Plats Anmärkning
Lördagar 10:00 11:00 Mariahallen Flickor/pojkar födda 2017-2018
Lördagar 11:00 12:00 Mariahallen Flickor/pojkar födda 2015-2016

Bollförskolan Olympia (Födda 2015-18)

Veckodag Från Till Plats Anmärkning
Lördagar 10:00 11:00 Bergalidshallen Flickor/pojkar födda 2017-2018

Bollförskolan Västra Ramlösa (Födda 2015-18)

Veckodag Från Till Plats Anmärkning
Lördagar 09:00 10:00 Västra Ramlösa Skola Flickor/pojkar födda 2020-2019
Lördagar 10:00 11:00 Västra Ramlösa Skola Flickor/pojkar födda 2017-2018
Lördagar 11:00 12:00 Västra Ramlösa Skola Flickor/pojkar födda 2015-2016
Md biljett online
Vår Huvudpartner
Officiell Hotellpartner
Officiell Partner – IT/Data
Md has logo 1
Md ov puff ovklader linje 230x175
Md md idrottens bingo 250x120
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub